Transport zmarłych na całym świecie z firmą www.OPUS.waw.pl. Mamy doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok.
Strona główna » Regały sklepowe

A A A

Regały sklepowe

Jakiego rodzaju regał sklepowy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku?

Regał stanowi niezbędny element wyposażenia każdego sklepu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wyeksponować dostępny towar oraz przyciągnąć wzrok klienta. Tego typu mebel powinien być trwały, solidny oraz dopasowany do oferowanego przez nas asortymentu – jedynie wówczas będzie w stanie skutecznie zwiększyć sprzedaż. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę wybierając regał sklepowy?

Mianem regału sklepowego określa się mebel umożliwiający odpowiednie zaprezentowanie towary. Do grupy tej zalicza się między innymi proste albo nieco bardziej rozbudowane stojaki, ścianki oraz wyspy ekspozycyjne z koszami lub hakami, tak zwane displaye czy kosze ekspozycyjne.

To właśnie od regału zależy czy oferowane przez nas produkty będą widoczne i przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Mają one również za zadanie umożliwić dokładne zapoznanie się z różnymi wersjami asortymentu. Jest to szczególnie istotne w przypadku sklepów kosmetycznych czy wnętrzarskich, gdzie prezentowane jest kilka różnych odcieni danego produktu. Odpowiednio dopasowane regały sklepowe umożliwiają uporządkowanie drobnych oraz mających wiele różnych wymiarów elementów, na przykład gwoździ.

Do produkcji tego typu mebli najczęściej stosuje się metal lub wytrzymały drut stalowy. Drugie z tworzyw jest odporne zarówno na wysokie obciążenia, jak i niekorzystne warunki zewnętrzne. Przed korozją chroni je ocynkowanie lub malowanie proszkowe. Spotkać można się również z regałami o formie siatkowej, które pozwalają zarówno zapewnić odpowiedni efekt wizualny, jak i zagwarantować optymalną cyrkulację powietrza.

Zanim zdecydujemy się na zakup regału sklepowego, w pierwszej kolejności należy dokładnie określić swoje indywidualne potrzeby. Kluczową kwestię odgrywa tutaj dostępna przestrzeń, na której będziemy mogli eksponować towar. Niezbędne jest tutaj uwzględnienie tak wielkości sklepu, jak i całego układu – ustawienia istniejących alejek, regałów czy kas. Dotyczy to w szczególności dużych sklepów, gdzie taki zakup powinien być poprzedzony wykonaniem projektu zagospodarowania przestrzeni. To właśnie od niego zależeć będzie czy zdecydujemy się na zakup stojaka dwustronnego, przyściennego czy obrotowego. Zadbać należy tu zarówno o to, by zaoszczędzić maksymalną ilość przestrzeni, jak i pozostawić odpowiednio dużo miejsca dla klientów.

Bardzo praktyczne rozwiązanie stanowią regały mobilne takie, jak na przykład stojaki na kółkach czy kosze ekspozycyjne. Świetnie sprawdzą się one do eksponowania prasy i różnego rodzaju drobnych akcesoriów.

Decydując się na zakup regały sklepowego na kółkach, najlepiej wybrać taki, który posiada solidną blokadę lub hamulce. Regały takie znajdziecie Państwo w ofercie sklepu www.Log-System.pl